PROMEDIA - Světelné reklamy a.s. je mladou dravou společností, která vznikla odkoupením aktivit spojených se světelnou reklamou od společnosti ELVAC a.s. zaměstnanci a zároveň nadšenci tohoto oboru. Se společností ELVAC a.s. zůstáváme v těsném kontaktu také tím, že pracujeme v sousedním objektu. ELVAC se chtěl vydat jinou cestou a my si díky tomu můžeme plnit své sny.

Práce nás baví a myslíme, že je to na našich výsledcích na první pohled vidět. K tomu, abyste byli vidět i Vy vám rádi našimi výrobky pomůžeme!

Hlavním předmětem činnosti PROMEDIA – Světelné reklamy je návrh, výroba a servis všech typů světelné i nesvětelné reklamy. Zabýváme se jak výrobou tradiční neonové reklamy, tak stále populárnějších „živých“ reklamních ploch, které nacházejí uplatnění v interiérech i v exteriérech veřejných prostor. Již řadu let patříme k technologickým lídrům v oblasti zobrazovacích systémů, které přinášejí do oblasti reklamy řadu nových možností, ať už jde o hardware (LCD public displeje, velkoplošné LED obrazovky), nebo o software umožňující efektivní řízení reklamního obsahu, tzv. digital signage. Našimi významnými produkty jsou i všechny druhy informačních systémů budov, reklamní totemy a informační pylony.

Vzhledem k marketingovým účinkům světelné i nesvětelné reklamy jsou zákazníky PROMEDIA – Světelné reklamy společnosti z různých oblastí a různého zaměření.

Naši zaměstnanci jsou připraveni k odborné montáži v  jakýchkoliv podmínkách. V rámci této montáže zajišťujeme elektroinstalaci, výrobu nosných konstrukcí, jejich statické posouzení a v neposlední řadě také revize elektropřívodů.

Při realizaci zakázek klademe důraz zejména na kvalitu a trvanlivost výrobků, která zaručuje bezporuchové fungování reklam po nesrovnatelně delší dobu, než je záruční doba naší konkurence.


Chci se dozvědět více o společnosti ELVAC >>